AC200-A25B 115V
Description
Buy High quality AC200-A25B 115V, Part Number 1564258-AVL TS from Laboratory Disposable Products (LDP) at www.labdisposable.com
AC200-A25B 115V | 1564258-AVL TS | Laboratory Disposable Products (LDP)
Additional information
| Weight | 800 oz |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 25 in |
| Brand |
Reviews (0)
Be the first to review “AC200-A25B 115V” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
About brand
Related products
Large Capacity CO2 Incubator Advanced Selectable RH 29 cu ft 115V 60 Hz