TF9 D A 100-115/GL P1 PFC+
Description
TF9 D A 100-115/GL P1 PFC+ | 1012020220200100-AVL TS | Laboratory Disposable Products (LDP)
Additional information
| Weight | 800 oz |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 25 in |
Reviews (0)
Be the first to review “TF9 D A 100-115/GL P1 PFC+” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
About brand
Related products
Large Capacity CO2 Incubator Advanced Selectable RH 29 cu ft 115V 60 Hz