Thermo Scientific TSX ULT Freezer, -86C, 700 Box Capacity, 208-230V/50-60 Hz, Illumination Kit
Description
Additional information
| Weight | 800 oz |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 25 in |
| Brand |
Reviews (0)
You must be logged in to post a review.
About brand
Related products
Large Capacity CO2 Incubator Advanced Selectable RH 29 cu ft 115V 60 Hz